Prieks paziņot, ka ar šo mācību gadu mūsu skola pievienojas plašajai Ekoskolu saimei, kurā jau ir vairāk nekā 49 000 skolas visā pasaulē.

Ekoskolās īpašs uzsvars tiek likts uz vides izglītību, runājot par tādām tēmām kā atkritumi, enerģija, ūdens, transports, veselīgs dzīvesveids, skolas apkārtne, klimata izmaiņas un meži.

2016./2017. mācību gadā pie skolas jau tika izveidotas skaistas dobītes, kurās varēsim sēt gan garšaugus, gan skaistus ziedus savam priekam un kukaiņiem nektāra un ziedputekšņu ieguvei. Projektu nedēļu pavadījām, mācoties par veselīgu uzturu, bet, lai skolēniem būtu vēl lielāka iespēja veselīgi pavadīt laiku, ir tapuši arī volejbola laukumi. Arī mācību stundās un pulciņos skolēni gan pārrunā šīs tēmas, gan cenšas praktiski meklēt risinājumus dažādām problēmām, piemēram, kā dažādiem atkritumiem piešķirt otru dzīvi.

Mūsu visu darbs ir ticis novērtēts, tāpēc 12. septembrī Ekoskolas padomes pārstāvji – skolotāja Sintija un 11. klases skolnieces Monta un Elīna G.- devās uz Ekoskolu apbalvošanas ceremoniju Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Latvijas Ekoskolu nosaukumu 2017./2018. mācību gadam piešķīra 67 Latvijas izglītības iestādēm,  mums ir liels gods būt šajā skaitā.

Pēc apbalvošanas ceremonijas devāmies kampaņas „Zaļais aicinājums” atklāšanas gājienā.

Liels paldies visiem par ieguldīto darbu! Izglītosimies un rūpēsimies par vidi, kurā dzīvojam!

Skolotāja Sintija

 

Comments are closed.